تبلیغات تلفن همراه (تبلیغ موبایلی)

همه‌ی ما در کنار لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی‌مان، یک تلفن همراه هوشمند یا تبلت داریم. همچنین آمار استفاده از اپلیکیشن‌های موبایلی در این سال‌ها، افزایش چشمگیر و روز افزونی داشته است.
برخی از کسب‌وکارها و اپلیکشن‌ها به این شکل‌اند که با مخاطبانشان بیشتر از طریق گوشی و تبلت‌ها در ارتباط هستند؛ از این رو برای دریافت بازخورد بهتر، اگر تبلیغات خود را به موبایل‌ها بیاورند بازدهی بهتری را دریافت خواهند کرد.

بر خلاف تبلیغات در بیلبوردها و رسانه‌های صوتی و تصویری، در اینجا کاربران پس از کلیک بر روی تبلیغ شما بلافاصله به وبسایت شما یا صفحات شما در شبکه‌های اجتماعی هدایت می‌شوند.

آیا می‌دانید بازاریابی از طریق موبایل، موثرترین روش در جذب مشتری است؟
این یعنی شما باید به سمت تبلیغات در رسانه‌های نوین، یعنی تبلیغ در موبایل حرکت کنید.
بیشتر مردم با شنیدن «تبلیغات در تلفن همراه» به یاد بنرهای تبلیغاتی در اپلیکیشن‌های تلفن همراه میافتند و یا با یک جستجوی ساده اینترنتی به این قبیل از نتایج خواهید رسید. ولی واقعیت تبلیغ در موبایل که در حال گسترش است به این ختم نمی‌شود و این نوع تبلیغات بسیار گسترده‌تر از آنچه فکر می‌کنید، هستند.
توجه داشته باشید که تبلیغ در موبایل و تبلت هزینه کمتری نسبت به سایت‌های اینترنتی دارند.
این روش از تبلیغ، آمار و ارقام خوبی برای تجزیه و تحلیل بازار در اختیار شما قرار خواهد داد که منجر به بهینه‌سازی عملکرد شما و شناسایی نیاز مردم خواهد شد.

تبلیغات در موبایل چندین ویژگی منحصربه‌فرد دارند با تبلیغ از این راه نیازی نیست تا افراد اطلاعات شما را به خاطر بسپارند یا مجبور باشند شماره تلفن شما را یادداشت کنند که این امر خود موجب صرف‌نظر گروه عمده‌ای از مشتریان برای پیگیری کالا و خدماتی شود که به نظر آن‌ها جذاب بوده است مزیت تبلیغ در تلفن‌های هوشمند این است که افراد در زمان مشاهده تبلیغ شما تنها با لمس آن وارد سایت شما خواهند شد و به‌راحتی به کالا و خدمات شما دسترسی پیدا می‌کنند.
در اینجا چند راه تبلیغاتی را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا تبلیغ در موبایل را با روشی نوین تجربه کنید.

تبلیغ در موبایل

نمایش بنر تبلیغ موبایلی

نمایش تبلیغات به صورت بنر ثابت و متحرک در قسمت پایین بخش‌های مختلف نرم‌افزار، با امکان کلیک و باز کردن سایت یا هرگونه آدرس اینترنتی دلخواه، ارجاع به اپلیکیشن یا بازی منتشر شده در هرگونه مارکت ایرانی و خارجی، یا ارسال پیامک و برقراری تماس تلفنی با شماره تلفن دلخواه شما. برای تبلیغات به صورت بنر به سامانه تبلیغاتی آپادانا مراجعه کنید.

 www.Appadana.ir

تبلیغ در موبایل